YOUNG TALENT’S CUP 2013: ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

0
257

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα του τουρνουά YOUNG TALENT’S CUP 2013, όπως τα ανακοίνωσε η διοργανώτρια εταιρία Sport Team, στην ιστοσελίδα της.

Αναλυτικά:

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3/1/2013 ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 12’00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ομιλος6 AJAX RENTI 1-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 13’00 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 98 6-0
Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 17’30 ΒΑΡΗΣ ομιλος2 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 1-3
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 17’30 FOUS 2 ομιλος3 ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 4-1
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2) 17’30 ΒΟΥΛΑ 1 ομιλος5 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 2-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 18’00 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 3-2
BEBIDES 2000 18’30 FOUS 1 ομιλος1 ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ 4-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 98 18’30 ΠΑΙΑΝΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS 8-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 98 19’00 ΒΟΥΛΑ 1 ομιλος7 ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 7-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1) 19’00 ΒΟΥΛΑ 2 ομιλος4 Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-2
ΠΑΕ ΟΦΗ 19’00 ΒΑΡΗΣ ομιλος10 ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 19’30 ΑΠΗΛΙΟΝ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-4
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 19’30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΠΑΟ 99 1-0
LIVERPOOL 20’15 FOUS 2 ομιλος8 ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 3-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ 20’15 ΒΑΡΗΣ ομιλος9 ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 99 2-1
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3/1/2013 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 11’30 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ομιλος4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5-0
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 00 14’30 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ομιλος7 ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 00 0-1
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 15’30 FOUS 1 ΦΙΛΙΚΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 4-0
Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 16’00 ΒΑΡΗΣ ομιλος2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 2-1
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 16’00 FOUS 2 ομιλος3 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 0-8
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 01 17’00 FOUS 2 ΦΙΛΙΚΟ BEBIDES 2000 (2) 1-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 01 17’00 ΠΑΙΑΝΙΑ ομιλος11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 8-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2) 17’30 ΒΟΥΛΑ 2 ομιλος10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ 2-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 18’00 ΑΠΗΛΙΟΝ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 3-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 18’00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΕΚ 00 0-1
AJAX RENTI 18’00 COPA ομιλος6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1-2
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 19’00 FOUS 2 ομιλος9 ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 0-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 19’30 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 9-1
BEBIDES 2000 (1) 20’00 FOUS 1 ομιλος1 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 0-3
SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ 20’00 ΠΑΙΑΝΙΑ ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΠΑΟ 00 0-6
Α.Ο.ΥΜΗΤΤΟΣ 20’00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ομιλος12 LIVERPOOL 2-2
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1) 20’15 ΒΟΥΛΑ 1 ομιλος8 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ 2-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 01 20’15 ΒΟΥΛΑ 2 ομιλος5 Α.Σ. ΡΟΔΟΣ 2-2
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3/1/2013 JUNIOR ΣΚΟΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 17’00 ΑΛΜΑ Ομιλος1 AJAX RENTI 1 3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 16’00 ΑΛΜΑ Ομιλος1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 0-1
AJAX RENTI 2 18’00 ΑΛΜΑ Ομιλος2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 0-9
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19’00 ΑΛΜΑ Ομιλος2 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2-3
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013 ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 09’00 FOUS 1 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΡΗΣ 98 1-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 09’00 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ομιλος2 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 3-2
ΠΑΕ ΠΑΟ 98 09’00 ΠΑΙΑΝΙΑ ομιλος7 ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 3-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 09’00 ΑΠΗΛΙΟΝ ομιλος3 ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 3-1
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 09’00 ΦΑΛΗΡΟ ομιλος8 ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2-0
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 09’00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ομιλος4 Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2-2
BEBIDES 2000 10’30 ΒΟΥΛΑ 1 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 5-2
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 10’30 ΒΟΥΛΑ 2 ομιλος1 ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ 5-0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 98 10’30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ομιλος6 AJAX RENTI 5-1
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 10’30 ΛΑΥΡΑΣ ΦΙΛΙΚΟ LIVERPOOL 10-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1) 10’30 FOUS 1 ΦΙΛΙΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 10’30 ΚΑΛΑΜΑΚΙ ομιλος5 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 5-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 99 12’00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ομιλος9 ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 99 1-4
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2) 12’00 FOUS 1 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΟΦΗ 2-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS 12’00 ΒΑΡΗΣ ομιλος10 ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 1-6
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 09’00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ομιλος7 ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 00 4-3
ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 09’00 ΛΑΥΡΑΣ ΦΙΛΙΚΟ ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-4
ΠΑΕ ΑΕΚ 00 09’00 ΒΟΥΛΑ 2 ομιλος10 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ 3-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 01 09’00 FOUS 2 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΠΑΟ 01 2-2
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 01 09’00 ΚΑΛΑΜΑΚΙ ομιλος5 Α.Σ. ΡΟΔΟΣ 0-2
BEBIDES 2000 (2) 09’00 ΒΟΥΛΑ 1 ομιλος11 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 6-0
Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 10’30 FOUS 2 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1) 0-2
ΠΑΕ ΠΑΟ 00 10’30 ΒΑΡΗΣ ομιλος8 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ 0-3
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 10’30 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ομιλος3 ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 4-4
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 10’30 ΦΑΛΗΡΟ ομιλος9 ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 10’30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ομιλος4 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 5-1
BEBIDES 2000 (1) 12’00 ΒΟΥΛΑΣ 1 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 00 4-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12’00 ΒΟΥΛΑΣ 2 ομιλος1 ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 12’00 FOUS 2 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2) 2-2
SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ 12’00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ομιλος6 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2-2
ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 12’00 ΦΑΛΗΡΟ ομιλος12 LIVERPOOL 0-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 12’30 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ομιλος2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 5-0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013 JUNIOR ΣΚΟΡ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 11’00 ΑΛΜΑ Ομιλος1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 1-2
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 10’00 ΑΛΜΑ Ομιλος2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 0-2
AJAX RENTI 1 13’00 ΑΛΜΑ Ομιλος1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 1-4
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 12’00 ΑΛΜΑ Ομιλος2 AJAX RENTI 2 3-0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013 ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΠΑΕ ΠΑΟ 98 15’45 ΠΑΙΑΝΙΑ ομιλος7 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 98 1-0
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 98 17’00 FOUS 1 ομιλος6 ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 1-2
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 17’00 FOUS 2 ομιλος2 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 10-0
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 17’00 ΒΑΡΗΣ ομιλος4 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1) 4-1
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 18’00 ΑΠΗΛΙΟΝ ομιλος3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-4
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ 18’30 COPA ΦΙΛΙΚΟ AJAX RENTI 3-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 18’30 ΒΟΥΛΑ 1 ομιλος1 BEBIDES 2000 4-1
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 18’30 ΒΟΥΛΑ 2 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 2-3
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 18’30 ARENA ομιλος8 LIVERPOOL 1-4
ΠΑΕ ΠΑΟ 99 18’30 ΠΑΙΑΝΙΑ ομιλος9 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ 2-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 19’30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΚΟ ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1
Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 20’00 FOUS 2 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 99 5-0
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20’00 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΦΙΛΙΚΟ ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 0-4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS 20’00 FOUS 1 ομιλος10 ΠΑΕ ΟΦΗ 3-1
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 20’30 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ομιλος5 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2) 4-2
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 17’00 ΒΟΥΛΑ 2 ΦΙΛΙΚΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ 3-4
BEBIDES 2000 (2) 17’00 ΒΟΥΛΑ 1 ομιλος11 ΠΑΕ ΠΑΟ 01 0-2
ΠΑΕ ΠΑΟ 00 17’15 ΠΑΙΑΝΙΑ ομιλος8 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1) 3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 18’00 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ομιλος7 ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 00 2-6
ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 18’00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΦΙΛΙΚΟ ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-1
ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 18’30 FOUS 1 ΦΙΛΙΚΟ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 00 3-1
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 18’30 FOUS 2 ομιλος2 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 10-0
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 18’30 ΒΑΡΗΣ ομιλος4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 0-1
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 01 19’15 ΓΑΛΑΞΙΑΣ ομιλος5 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 01 1-1
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 19’30 ΑΠΗΛΙΟΝ ομιλος3 ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 8-0
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 20’00 ΒΟΥΛΑΣ 1 ομιλος1 BEBIDES 2000 (1) 1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 20’00 ΑΛΜΑ ΦΙΛΙΚΟ ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ 2-3
ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 20’00 ΑRENA ομιλος9 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 0-1
ΠΑΕ ΑΕΚ 00 20’00 ΒΑΡΗΣ ομιλος10 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2) 4-2
ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 20’00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ομιλος6 SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ 1-2
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ 20’30 ΒΟΥΛΑ 2 ΦΙΛΙΚΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 7-2
ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 20’30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ομιλος12 Α.Ο.ΥΜΗΤΤΟΣ 1-5
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4/1/2013 JUNIOR ΣΚΟΡ
AJAX RENTI 1 18’00 ΑΛΜΑ Ομιλος1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 2-1
Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 17’00 ΑΛΜΑ Ομιλος2 AJAX ΡΕΝΤΙ 2 6-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 19’00 ΑΛΜΑ Ομιλος2 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 5-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 20’00 ΠΡΟΤΑΣΩΦ Ομιλος1 ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 1-1(4-2)π
4η Αγωνιστικη 5/1/2013 ΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (1) 08’45 ΒΟΥΛΑ 1 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 0-2
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 08’45 ΒΑΡΗΣ AJAX RENTI 3-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ 08’45 ΣΟΥΡΜΕΝΑ Α.Σ.ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1-3
ΠΑΕ ΠΑΟ 99 08’45 FOUS1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ SANTOS 3-2
ΠΑΕ ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΡΕΘΥΜΝΟ 08’45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2-1
ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 99 08’45 ΔΕΛΤΑ ΠΑΕ ΟΦΗ 1-1(4-5)π
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 98 10’15 ΒΟΥΛΑ 1 LIVERPOOL 1-1(5-4)π
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 10’15 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 1-2
BEBIDES 2000 11’30 FOUS 2 Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 2-1
ΠΑΕ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 11’30 ΒΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 0-2
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 11’30 ΔΕΛΤΑ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 98 2-2(11-10)π
ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 11’30 ΒΟΥΛΑ 2 ΠΑΕ ΑΡΗΣ 99 (2) 5-1
ΠΑΕ ΠΑΟ 98 12’45 ΒΟΥΛΑ 1 ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 5-1
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ 12’45 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΛΟΓΙΟΥ 2-2(2-3)π
ΠΑΕ ΠΑΟΚ 14’00 ΒΟΥΛΑ 1 ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 1-1(4-5)π
4η Αγωνιστικη 5/1/2013 ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΣΚΟΡ
BEBIDES 2000 (2) 08’45 FOUS 2 Α.Ο.ΥΜΗΤΤΟΣ 2-6
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (1) 08’45 ΒΟΥΛΑ 2 ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 00 0-3
BEBIDES 2000 (1) 10’15 FOUS 2 Π.Ο.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΣ 4-1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 10’15 ΒΑΡΗΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ 10’15 FOUS 1 ΣΧ. ΟΣΦΠ ΒΟΛΟΥ 2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ 10’15 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣ 2-0
ΠΑΕ ΠΑΟ 00 10’15 ΔΕΛΤΑ ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ 00 2-1
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 01 10’15 ΒΟΥΛΑ 2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-0
ΠΑΕ ΑΡΗΣ 00 (2) 11’30 ΒΟΥΛΑ 1 ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 4-0
ΠΑΕ ΑΕΚ 00 11’30 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΠΜΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2-0
ΠΑΕ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 01 11’30 FOUS 1 SPORTS CLUB ΤΡΙΚΑΛΑ 3-1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ 11’30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΑΤΡΑΙΚΟΣ 0-3
ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 12’45 FOUS 2 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ 3-0
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12’45 ΒΑΡΗΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 1-3
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 12’45 ΒΟΥΛΑ 2 ΠΑΕ ΠΑΟΚ 1-1(5-4)π
Α.Σ. ΡΟΔΟΣ 12’45 ΣΟΥΡΜΕΝΑ ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 3-1
ΠΑΕ ΠΑΟ 01 12’45 FOUS 1 LIVERPOOL 1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ 12’45 ΔΕΛΤΑ Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 3-3(4-5)π
4η Αγωνιστικη 5/1/2013 JUNIOR ΣΚΟΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ 14’00 ΑΛΜΑ ΘΕΣΗ1-2 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ 1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 12’00 ΑΛΜΑ ΘΕΣΗ5-6 ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 7-1
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ 12’30 ΠΡΟΤΑΣΩΦ ΘΕΣΗ3-4 Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 5-2