SOCCER LINK – ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΑ ΓΗΠΕΔΑ

0
426

Συνέχεια στη δράση, μετά την διακοπή όλων των αναμετρήσεων λόγω 28ης Οκτωβρίου, είχαμε το σαββατοκύριακο (3-4/11) για τα τμήματα υποδομών των ομάδων που λαμβάνουν μέρος στο τουρνουά Soccer Link.

Μεγάλες νίκες σημείωσαν τα προτζούνιορ του Αστέρα Παλλήνης που επικράτησαν εκτός έδρας του ΟΦ Χολαργού με 7-1, ενώ αγγλικό σκορ σημειώθηκε στην αναμέτρηση Οδυσσέας FC – Πήγασος Αγίας Παρασκευής που έληξε με το εντυπωσιακό 9-5 υπέρ των φιλοξενούμενων.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά κατηγορία:

1ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ   6-0

ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗ 1   1-3

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – Ν. ΙΩΝΙΑ   2-6

ΠΥΡΣΟΣ ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗ 2   1-0

ΑΧΙΛΛΕΑΣ AFC ARSENAL – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ   4-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ   1-4

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ   -Α-

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   3-2

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   0-5

ΡΕΠΟ: ΦΛΟΓΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   0-1

ΘΗΣΕΑΣ ΔΗΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – Ν. ΙΩΝΙΑ 1   4-3

ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1   3-3

ΠΕΛΟΠΑΣ AFC ARSENAL – ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   1-4

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗ   1-0

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Ν. ΙΩΝΙΑ 1 – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   3-2

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β.ΛΑΚΗ – ΘΗΣΕΑΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1-5

ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   6-0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 1 – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   5-0

ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. – ΠΕΛΟΠΑΣ AFC ARSENAL   6-2

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΠΑΠΑΓΟΣ 2 – CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ   3-4

ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ   1-7

ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ   1-4

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ   5-1

ΡΕΠΟ: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ   1-4

ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ – ΠΑΤΗΣΙΑ   0-7

ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   2-1

AJAX RENTI – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   -Α-

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Ν. ΙΩΝΙΑ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗ   2-0

ΗΡΑΚΛΗΣ AFC ARSENAL – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   2-0

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   1-3

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΠΑΓΟΣ   6-2

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 1 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ   1-4

ΡΕΠΟ: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 – CHAMPIONS CUP ΠΑΙΑΝΙΑ   2-3

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 2   0-2

ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ – Δ.Α.Π.Φ.Ψ.   5-2

ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2   3-1

ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Ν. ΙΩΝΙΑ 2 – ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ   2-2

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ 2   0-2

ΟΔΥΣΣΕΑΣ AFC ARSENAL – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ   0-5

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1   2-2

ΑΚ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ.   3-3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   1-2

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   0-2

ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 – ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1   0-3

AJAX RENTI – ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ   -Α-

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   0-1

ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ   6-0

 

5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΖΟΥΝΙΟΡ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ FC – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2   3-0

ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 2 – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ   3-2

ΚΟΣΜΟΣ Β.Π. 2 – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ   2-2

ΟΡΦΕΑΣ AFC ARSENAL 3 – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΣ   4-0

ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   3-0

ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   2-4

ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1   1-6

ΠΑΤΗΣΙΑ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ   1-1

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ   3-0

ΑΙΟΛΟΣ AFC ARSENAL – Α.Ο.Π.Η. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   10-1

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Β. ΛΑΚΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ   0-0

ΟΔΥΣΣΕΑΣ FC – ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ   5-9

ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ – ΑΤΤΑΛΟΣ Ν.Φ.   0-5

ΡΕΠΟ: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ   5-1

ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   4-0

ΠΑΠΑΓΟΣ – CHAMPIONS CAMP ΠΑΙΑΝΙΑΣ   0-2

ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2   2-0

 

4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

AJAX RENTI – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   4-1

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   0-7

ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΤΙΣΤΑ   0-5

ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   2-1

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ

ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ   1-1

ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ   2-2

ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   1-2

FAIR PLAY ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   1-1

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ   2-4

ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   0-3

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ

ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ   2-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ   4-0

ΠΟΣΕΙΔΩΝ Δ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ   8-0

ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ   0-2

ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΚ. ΚΑΡΑΠΙΑΛΗ   0-1

ΙΚΑΡΟΣ AFC ARSENAL – ΟΦ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   0-3

 

3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΙΔΕΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   1-1

ARSENAL RENTI – ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   4-2

AJAX RENTI – ΔΗΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ   2-0

ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ   0-2

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ   -Α-

ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ   2-5

 

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΕ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   3-0

ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ   -Α-

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   1-3

AJAX RENTI – ΠΑΤΗΣΙΑ   5-0

ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ   0-1

 

2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΟΙ

ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΧ. ΠΟΔ. ΟΛΥΜΠ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   0-2

ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΑΕ ΓΕΡΑΚΑΣ   0-2

ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ – ΑΤΛΑΝΤΙΣ FAIR PLAY   0-3

ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ   5-2    

 

 

Σταύρος Ιωαννάτος