ΣΕΝΤΡΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ

0
417

Όλα είναι έτοιμα για το “ραντεβού” των ακαδημιών και έτσι το προσεχές Σαββατοκύριακο 6-7 Οκτωβρίου θα διεξαχθεί η πρώτη αγωνιστική του Θουκυδίδειου τουρνουά 2012-2013. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΠΑΕ)

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2 ΧΑΛΚΙΔΑ
ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΠΑΕ ΑΕΚ ΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
Α.Π.Σ.Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ(ΡΕΠΟ)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΕ

Α.Π.Σ.Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΑΕ ΑΕΚ
ΑΚ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ)

ΕΦΗΒΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2
Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
Γ.Σ ΚΑΛΛΙΘΕΑ(ΡΕΠΟ)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ Α.Ο.
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΜΑΔΑ 1
COSMOS Β.Π. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Α.Π.Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΟΜΑΔΑ 2 ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ Α.Π.Ο. ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΟΜΑΔΑ 2
ΓΛΥΦΑΔΑ F.C ΥΜΗΤΤΟΣ
ΟΜΑΔΑ 3 ΟΜΑΔΑ 1

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΤΑΤΑΥΛΑ Α.Ο
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ ΟΜΑΔΑ 1
Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ AJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ H.P.S
ΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ ALBICELESTE
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
Α.Ο.Ν.Α. ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΓΛΥΦΑΔΑ F.C GALAXY FC
ΥΜΗΤΤΟΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC
Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ. COSMOS CLUB
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ AJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
AJAX RENTI ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ALBICELESTE ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΜΑΔΑ 1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ ARSENAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΩΡΙΩΝΕΣ |GALAXY FC Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL
ΗΝΙΟΧΟΣ ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
AJAX ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΟΜΑΔΑ 2
AJAX RENTI 1 ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΚ COERVER ΟΜΑΔΑ 1
SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΚ ΜΠΑΤΙΣΤΑ COSMOS Β.Π.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΠΑΝΛΙΟΣΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ARSENAL ΑΦΙΔΝΩΝ ΑΚ ΚΑΡΑΤΑΙΔΗ
Α.Π.Σ.Β ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΛΑΚΗ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

ARSENAL AK AΦΙΔΝΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ AJAX RENTI
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL
PAO SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ SOCCERLAND ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Ο.Ν.Α. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ
AJAX RENTI 1 Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
AJAX RENTI 2 ΤΕΡΨΙΘΕΑ
Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2(ΡΕΠΟ)

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΜΠΟΥΡΛΗΣ)

ΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙA JUVENTUS COUROS CLUB

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΡΙΩΝΑΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Α.Ο.
Π. ΦΑΛΗΡΟ Π.Α.Σ. COSMOS CLUB
ARSENAL ΑΚ ΣΑΛΠΕΑΣ Α.Ο.Ν.Α.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΡΝΗΘΑ
Α.Ο. ΜΟΣΧΑΤΟ ΑΚ COERVER
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΕΛΑΙΩΝΑ
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΡΕΠΟ)

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΟΜΑΔΑ 1 Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο. ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 2
Α.Ο.Ν.Α. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΣ

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ORANIE ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΑΝΟΙΞΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ COUROS CLUB
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
COSMOS Β.Π. Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΣΟΥΡΜΕΝΑ

 

ΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 1 )
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
FOUS DE FOOT ARSENAL SOCCER SCHOOL ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
COUROS CLUB ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙA JUVENTUS

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ COSMOS CLUB 2
Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑ ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α.Ο.Ν.Α 1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΥΜΗΤΤΟΣ 2

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ COSMOS CLUB 1
ΣΧ. ΟΣΦΠ ΑΙΓΑΛΕΩ COSMOS Β.Π.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 2 ) ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Ο.Ν.Α (2) Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΣΦΠ ΕΛΑΙΩΝΑ 2 ΑΟ ΒΥΡΩΝΑΣ 1

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ ΟΜΑΔΑ 1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΥΜΜΗΤΟΣ 1
Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

 

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΥΜΗΤΤΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 2 )
Π.Α.Ο. ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΤΕΡΨΙΘΕΑ Γ.Σ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
Α.Ο. ΒΥΡΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
COSMOS Β.Π. Π.Α.Ο. ΚΑΛΥΒΙΩΝ
COUROS CLUB ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ( 1 )
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Α.Ο. ΤΡΑΧΩΝΕΣ
Α.Ο. Ν. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ