ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑΛΑΣ- ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ-ΑΙΑΚΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11-3

0
334

Με βασικό πρωταγωνιστή τον Τριάντη, ο Μινώταυρος επικράτησε με 11-3 του Αιακού Σαλαμίνας. Οι γηπεδούχοι έβαλαν το πρώτο γκολ της αναμέτρησης στο 2ο λεπτό με τον Φιλλίπου (1-0) και ένα λεπτό μετά, διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του Μινώταυρου ο Τριάντης (2-0). Οι φιλοξενούμενοι απάντησαν στο 14ο λεπτό με τον Μπούμπουλη. Οι σκόρερ για τον Μινώταυρο είναι: Τριάντης(3′, 13′, 19′, 20′ 25′), Φιλλίπου (2′, 4′) και Καρδάσης(12′, 31′,35). Για τον Αιακό είναι οι εξής: Παπαδημητρίου (24′) και Μπουμπουλης(14′,15).

Μινώταυρος: Τριανταφυλλόπουλος, Τριάντης, Φιλλίπου, Καρδάσης, Μπισμπίκης, Στόλης, Μικέλης, Πετρόπουλος.

ΑΙΑΚΟΣ Σαλαμίνας: Αντωνάκος, Παπαδημητρίου (26′ κίτρινη), Μπούμπουλης, Λένης, Μαγιάτης, Γιουγκουλίτσας, Κρουστάλλης, Σταυρόπουλος, Καρνέζης, Κουτσούπας.