ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ – ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΝΔΡΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

0
693

Ανακοινώθηκε από την Πανελλήνια Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Σάλας το πρόγραμμα του Κυπέλλου Ελλάδος στις κατηγορίες ανδρών, εφήβων και υποδομών για την περίοδο 2012 – 2013.

Στους άνδρες η σέντρα έχει οριστεί για την Τετάρτη 3/1/2013 ενώ για τους έφηβους και τις υποδομές την Κυριακή 6/1/2013.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και στις τρεις κατηγορίες:

ΑΝΔΡΕΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 – 2013

Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ – ΤΕΤΑΡΤΗ 03/01/2013

ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

Χ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

Α

Περνούν στους «16» άνευ αγώνα: ΑΕΚ, ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ, ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ, Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ, ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ, ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ, ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ., ΡΕΘΥΜΝΟ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΤΕΤΑΡΤΗ 27/03/2013

ΦΟΙΒΟΣ ΝΕΟΥ ΚΟΣΜΟΥ

Χ

ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ

Β

ΡΕΘΥΜΝΟ/ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ

Χ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ.

Γ

Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

Χ

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ

Δ

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ

Χ

ΑΕΚ

Ε

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

Χ

ΣΕΠΟΛΙΑΚΟΣ

Ζ

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Χ

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

Η

ΝΙΚΗΤΗΣ Α

Χ

ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ

Θ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ.

Χ

Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Ι

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΔΕΥΤΕΡΑ 07/04/2013

ΝΙΚΗΤΗΣ Ι

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ε

Κ

ΝΙΚΗΤΗΣ Β

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Δ

Λ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Θ

Μ

ΝΙΚΗΤΗΣ Η

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ

Ν

FINAL 4 – ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ 01/06 & 02/06/2013

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΝΙΚΗΤΗΣ Κ

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ν

Ξ

ΝΙΚΗΤΗΣ Λ

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Μ

Ο

ΤΕΛΙΚΟΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ο

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ξ

 

 

ΕΦΗΒΟΙ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΦΗΒΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 – 2013

Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2013

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ.

Χ

ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

Α

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ

Χ

ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΤΡΑΦΟΥ

Β

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

Χ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ.

Γ

Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

Χ

ΑΕΚ

Δ

Περνούν στους «8» άνευ αγώνα: ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ, ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ, ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ, Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΤΑΡΤΗ 20/03/2013

ΝΙΚΗΤΗΣ Γ

Χ

ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ

Ε

ΝΙΚΗΤΗΣ Β

Χ

ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ

Ζ

ΝΙΚΗΤΗΣ Δ

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Α

Η

ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

Χ

Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ

Θ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2013

ΝΙΚΗΤΗΣ Ε

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Η

Ι

ΝΙΚΗΤΗΣ Θ

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ

Κ

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΚΥΡΙΑΚΗ 28/4/2013

ΝΙΚΗΤΗΣ Ι

Χ

ΝΙΚΗΤΗΣ Κ

 

ΥΠΟΔΟΜΕΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΣΑΛΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2012 – 2013

Α’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 06/01/2013

ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ. – ΑΙΑΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ

1

Junior–Παμπαίδες

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΓ. ΠΑΡ. – ΑΡΚΤΟΥΡΟΙ ΖΩΓΡ.

2

Παμπαίδες

ΑΝΟΙΞΗ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ

3

Junior

Περνούν στους «16» άνευ αγώνα: ΑΕΚ, ΑΕΤΟΣ, ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ, Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ, ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ, ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ, ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ, ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ, ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο., ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ., ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΚΑΛΛ., ΠΗΓΑΣΟΣ, Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ, Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

Β’ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 24/03/2013

ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΛ. – ΝΙΚΗΤΗΣ 1

Α

Junior–Παμπαίδες

ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Σ. ΥΠΕΡΙΩΝ

Β

Junior–Παμπαίδες

ΠΟΑΣΠ ΗΝΙΟΧΟΣ – ΑΕΚ

Γ

Junior–Παμπαίδες–Παίδες

Ο.Φ. ΓΕΡΑΚΑ – ΝΙΚΗΤΗΣ 3

Δ

Junior

ΕΡΜΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ Α.Ο.

Ε

Παμπαίδες–Παίδες

ΝΙΚΗΤΗΣ 2 – ΑΘΗΝΑ ’90 ΣΦΑ

Ζ

———–

Γ.Σ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ

Η

Junior–Παμπαίδες

ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ ΣΑΛΑΣ – ΔΟΥΚΑΣ ΑΣΕ

Θ

Junior–Παμπαίδες–Παίδες

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΚΥΡΙΑΚΗ 28/04/2013

ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ε – ΝΙΚΗΤΗΣ Γ

Ι

————

ΝΙΚΗΤΗΣ Β – ΝΙΚΗΤΗΣ Ζ

Κ

————

ΝΙΚΗΤΗΣ Θ – ΝΙΚΗΤΗΣ Η

Λ

————

ΝΙΚΗΤΗΣ Α – ΝΙΚΗΤΗΣ Δ

Μ

————

FINAL 4 – ΣΑΒΒΑΤΟ & ΚΥΡΙΑΚΗ 11/05 & 12/05/2013

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ι – ΝΙΚΗΤΗΣ Κ

Ν

Junior–Παμπαίδες–Παίδες

ΝΙΚΗΤΗΣ Λ – ΝΙΚΗΤΗΣ Μ

Ξ

Junior–Παμπαίδες–Παίδες

ΤΕΛΙΚΟΙ

ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ Ξ – ΝΙΚΗΤΗΣ Ν

Junior–Παμπαίδες–Παίδες

 

Σταύρος Ιωαννάτος