Επικαιροτητα
Home > Ακαδημίες > ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Η ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

ΘΟΥΚΥΔΙΔΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ – Η ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

Πραγματοποιήθηκε χθες το απόγευμα η κλήρωση του Θουκιδίδειου πρωταθλήματος Ακαδημιών.

Υπήρξε μεγάλη προσπάθεια από τους διοργανωτές, οι όμιλοι να καταρτιστούν ανάλογα με την γεωγραφική σημασία και να αποτελούνται από 10 ομάδες. Ωστόσο, υπάρχουν ακόμα κάποια κενά, τα οποία όμως θα καλυφθούν τις επόμενες ημέρες καθώς η προσέλευση ομάδων για συμμετοχή συνεχίζεται με αμείωτους ρυθμούς.

Επίσης, πιθανή είναι και η διαφοροποίηση στη σύνθεση των ομάδων.

Αναλυτικά οι όμιλοι ανά κατηγορία:

 

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ
   
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ ARSE­NAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΑΕΚ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΗΝΙΟΧΟΣ
ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  
ΑΚΑΔ. ΙΩΑΝΝΙΔΗ  
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘ.  
   

 

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΦΗΒΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
       
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡΟΑΣΤ. ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΔΑΣ ΑΝΩΛΙΟΣΙΩΝ FC ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΔΑΦΝΗ Π.Φ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΑΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΥΜΗΤΤΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2 ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ.
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΓΙΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    
ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ    
  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ    

 

ΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
     
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΟ ΡΟΥΦ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ARSE­NAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΟΚ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΔΑΣ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΕ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   ΑΚΑΔ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ    
ΗΝΙΟΧΟΣ    

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
     
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ARSE­NAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ARSE­NAL ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ FC ROTSA GALAXY ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ. 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ ΑΟΝΑ ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘ. 1 COS­MOS CLUB ΙΚΑΡΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ  
ΗΝΙΟΧΟΣ ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ  

 

JUNIOR

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
     
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΑΥΡΟΥ ΑΤΤΑΛΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΚΑΔ. COERVER ROTSA GALAXY
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ SOC­CER­LAND
ΑΚΑΔ.ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΙΚΑΡΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
FOUS DE FOOT ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ARSE­NAL ΑΦΙΔΝΩΝ
ΗΝΙΟΧΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ ΑΚΑΔ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.  
     

 

PRO­JU­NIOR

AΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ
SOC­CER­LAND
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ SCHOOL ΑΛΙΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ
FOUS DE FOOT
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΗΝΙΟΧΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

 

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ

ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟΝΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΡΕΝΤΗ 2

 

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
   
COUROS CLUB ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟ
ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ
ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ COS­MOS CLUB
ΑΚΑΔ. JUVEN­TUS ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ARSE­NAL ΣΑΛΠΕΑ
ΑΟΝΑ ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΡΙΩΝΑΣ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ  

 

ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ

1ος ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
       
ΑΟ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ 1 ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ 2 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
COUROS CLUB ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜ.2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝΑ ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 1 ΔΙΑΝΑ ΟΛΥΜΠ. ΛΑΥΡΙΟΥ ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡ.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜ.1 ΑΚΑΔ. COERVER ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ORANJE ΑΝΟΙΞΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΠΑΡΝΗΘΑ ΗΝΙΟΧΟΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠ.ΕΛΑΙΩΝΑ2 ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΘΟΠΑΑ ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ FC NEW CAMP ΡΑΦΗΝΑΣ ΟΛΥΜΠ. ΕΛΑΙΩΝΑ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ   ΣΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ

 

JUNIOR

1oς ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ 3ος ΟΜΙΛΟΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ
       
COUROS CLUB ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΥΜΗΤΤΟΣ 1
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ. ΑΓΙΑΞ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜ. ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡ. 1 ΚΟΣΜΟΣ Β.ΠΡ.2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1 COS­MOS CLUB 2 COS­MOS CLUB 1 ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟΝΑ 1 ΑΟΝΑ 2 ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΚΑΔ. JUVEN­TUS ΙΩΝΕΣ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΒΥΡΩΝΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑ1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΛΑΙΩΝΑ 2 ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΝΙΟΧΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ1 ΔΙΑΝΑ ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙ
FOUS DE FOOT ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛ. NEW CAMP ΡΑΦΗΝΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2
       

 

PRO­JU­NIOR

1oς ΟΜΙΛΟΣ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
   
ΦΟΙΒΟΣ ΑΡΓΥΡ. ΥΜΗΤΤΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΛΙΜΟΥ 2 ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ
ΔΑΦΝΗ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΑΒ.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΒΥΡΩΝΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ
  COUROS CLUB

 

Παναγιώτης Καραουλάνης

 

Αφήστε μια απάντηση

Η διεύθυνση email σας δεν θα δημοσιευθεί. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται *

*

Επιτρέπονται τα εξής στοιχεία και ιδιότητες HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top