Η 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΩΝ Ε.Π.Σ.Α

0
409
Ολοκληρώθηκε η 11η αγωνιστική του πρωταθλήματος Νέων της Ε.Π.Σ.Α.
Στον 1ο όμιλο αήττητος παρέμεινε ο Κένταυρος Βριλλησίων μετά και τη νέα νίκη επί του Χαλανδρίου με 2-0 φτάνοντας τους 29 βαθμούς, ενώ ο Ατρόμητος Χαλανδρίου ακολουθεί με 2 βαθμούς λιγότερους αφού κέρδισε με 2-1 τα Βριλήσσια.  Στον 2ο όμιλο στην πρώτη θέση παραμένουν Πανερυθραϊκός, Γαλάτσι και Ηράκλειο αφού οι δύο τελευταίοι εκμεταλλεύτηκαν το ρεπό του πρώτου και προχώρησαν με νίκες. Από κοντά ακολουθεί ο Ερμής Ηρακλείου που διέλυσε με 6-1 την Αθηναϊδα. Στον τρίτο όμιλο η Α.Ε.Κ ήρθε ισόπαλη 1-1 με το Φωστήρα Αθηνών δίνοντας την ευκαιρία στο Χαϊδάρι να μειώσει στον 1 πόντο τη διαφορά με τη νίκη του επί της Α.Ε Κηφισιάς με 2-1. Δεν άλλαξε κάτι στον 4ο όμιλο με τη Λαύρα Αργυρούπολης να επιτυγχάνει μια ακόμα νίκη με 6-1 επί της Διάνας και να παραμένει πρώτη με 28 βαθμούς ενώ σπουδαίο διπλό επί του Φωστήρα Ηλιούπολης με 1-0 πέτυχε ο Γ.Σ Αργυρούπολης φτάνοντας τους 25. Στον 5ο όμιλο αήττητη συνεχίζει η Καλλιθέα μετά και τη νέα νίκη αυτή τη φορά με 4-0 επί του Παλ. Φαλήρου. Τη δεύτερη θέση μοιράζονται Θρίαμβος Χαϊδαρίου και Μικρασιατικός με 21 βαθμούς αφού συνέχισαν αμφότεροι με νίκες επί του Αιγάλεω και της Ιεράπολης αντίστοιχα. Τέλος στον 6ο όμιλο το Καματερό επιβλήθηκε με 3-2 του Κολωνού και παρέμεινε στην πρώτη θέση της βαθμολογίας έχοντας 28 βαθμούς ενώ δεύτερος με 3 πόντους λιγότερους είναι ο Ήφαιστος Περιστερίου που πέρασε αλώβητος από την έδρα της Ελπ.Αγ.Αναργύρων με 3-1.
 .
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
 .
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ –ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
Σάββατο
06/12/14
09:30
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
0-4
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
Σάββατο
06/12/14
09:30
ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α.
1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
Σάββατο
06/12/14
10:45
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Σάββατο
06/12/14
18:30
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
2-1
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
Κυριακή
07/12/14
10:00
ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.
2-0
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
Κυριακή
07/12/14
13:30
ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
1-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΧΑΛΑΝΔΡΙ
Κυριακή
07/12/14
18:30
ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
2-0
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Σάββατο
06/12/14
09:30
ΚΑΔΔΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.
2-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ
Σάββατο
06/12/14
11:00
ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.
6-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
Σάββατο
06/12/14
11:30
ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.
0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Σάββατο
06/12/14
12:30
ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
Σάββατο
06/12/14
17:30
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Χ.
1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ –ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο
06/12/14
19:00
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΥΡΙΟΣ Χ., ΔΡΙΒΑΣ Π.
1-2
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΧΑΪΔΑΡΙ
Σάββατο
06/12/14
10:45
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.
1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΚ
Σάββατο
06/12/14
11:00
ΓΟΝΙΔΗΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.
1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
Σάββατο
06/12/14
11:30
ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.
4-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Σάββατο
06/12/14
11:30
Αναβλήθηκε
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
Σάββατο
06/12/14
16:00
ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η.
2-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ – ΑΤΤΑΛΟΣ
Σάββατο
06/12/14
17:30
ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Σάββατο
06/12/14
19:30
ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.
3-1
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ –ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
06/12/14
09:00
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΤΣΑΦΟΣ Β.
0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ
Σάββατο
06/12/14
09:30
ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.
3-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ –ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
Σάββατο
06/12/14
10:30
ΖΗΣΗΣ Δ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.
0-2
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ –ΒΥΡΩΝ
Σάββατο
06/12/14
10:45
ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β., ΤΣΑΦΟΣ Β.
0-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ– ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Σάββατο
06/12/14
13:15
ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ.
6-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ –ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
Σάββατο
06/12/14
18:30
ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.
0-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Σάββατο
06/12/14
19:15
ΟΝΤΟΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.
3-1
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ– ΙΕΡΑΠΟΛΗ
Σάββατο
06/12/14
09:00
ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ Θ.
3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Σάββατο
06/12/14
11:00
ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.
2-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ –ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Σάββατο
06/12/14
15:00
ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
1-3
ΡΟΥΦ – ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2
Σάββατο
06/12/14
17:30
ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.
6-0
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
Σάββατο
06/12/14
17:30
ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.
3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
Κυριακή
07/12/14
09:30
ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.
4-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδες
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Σάββατο
06/12/14
09:30
Αναβλήθηκε
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ –ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
Σάββατο
06/12/14
10:00
ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.
1-3
ΙΑΣΩΝ –ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
Σάββατο
06/12/14
10:30
ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.
0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
Σάββατο
06/12/14
10:45
ΧΙΟΝΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.
Αναβλήθηκε
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ –ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
Σάββατο
06/12/14
12:30
ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.
0-1
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σάββατο
06/12/14
17:30
ΚΑΡΑΛΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.
2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΚΟΛΩΝΟΣ
Κυριακή
07/12/14
17:00
ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΜΟΣ Μ.
3-2
 
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
29
11
9
2
0
26
5
2.
27
11
9
0
2
31
7
3.
22
11
7
1
3
26
6
4.
21
11
6
3
2
25
15
5.
18
11
5
3
3
19
14
6.
17
11
4
5
2
19
13
7.
17
11
5
2
4
20
17
8.
17
11
5
2
4
11
15
9.
13
11
3
4
4
13
16
10.
13
11
3
4
4
13
20
11.
9
11
2
3
6
9
20
12.
6
11
1
3
7
10
24
13.
5
11
1
2
8
9
21
14.
0
11
0
0
11
7
45
 
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
20
10
6
2
2
16
7
2.
20
10
6
2
2
17
7
3.
20
10
6
2
2
16
15
4.
19
10
6
1
3
20
11
5.
17
10
4
5
1
14
7
6.
16
10
4
4
2
17
12
7.
16
11
4
4
3
14
14
8.
16
10
5
1
4
18
20
9.
10
10
2
4
4
8
13
10.
9
11
2
3
6
10
18
11.
7
10
2
1
7
11
18
12.
7
10
2
1
7
9
18
13.
5
10
1
2
7
7
17
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
27
11
8
3
0
32
6
2.
26
11
8
2
1
25
12
3.
24
11
7
3
1
25
12
4.
23
11
7
2
2
18
11
5.
17
11
4
5
2
18
14
6.
17
11
5
2
4
18
11
7.
16
11
5
1
5
15
16
8.
15
11
4
3
4
17
14
9.
12
11
3
3
5
22
32
10.
10
11
2
4
5
11
20
11.
7
11
2
1
8
10
28
12.
7
10
2
1
7
11
18
13.
6
10
1
3
6
11
19
14.
3
11
0
3
8
8
28
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
28
11
9
1
1
23
7
2.
25
11
8
1
2
28
10
3.
24
11
7
3
1
28
7
4.
23
11
7
2
2
28
17
5.
20
11
6
2
3
13
5
6.
20
11
6
2
3
14
14
7.
17
11
5
2
4
14
13
8.
15
11
4
3
4
12
13
9.
14
11
4
2
5
14
15
10.
13
11
4
1
6
11
15
11.
8
11
2
2
7
16
23
12.
7
11
2
1
8
10
16
13.
1
11
0
1
10
3
26
14.
0
11
1
1
9
8
41
 
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
26
10
8
2
0
39
5
2.
21
10
6
3
1
23
9
3.
21
10
6
3
1
24
11
4.
20
10
6
2
2
23
14
5.
16
10
4
4
2
16
9
6.
13
10
3
4
3
23
13
7.
12
11
3
3
5
14
26
8.
12
10
3
3
4
17
13
9.
12
10
3
3
4
18
17
10.
11
10
3
2
5
13
22
11.
10
10
2
4
4
11
17
12.
4
11
1
1
9
5
39
13.
3
10
1
0
9
5
36
 
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
28
11
9
1
1
35
15
2.
25
11
8
1
2
30
11
3.
25
11
8
1
2
15
8
4.
18
11
5
3
3
14
16
5.
17
11
5
2
4
25
20
6.
16
11
5
1
5
13
15
7.
15
10
4
3
3
19
12
8.
15
11
4
3
4
21
19
9.
11
10
3
2
5
16
17
10.
11
10
3
2
5
14
17
11.
10
11
2
4
5
14
16
12.
9
10
3
0
7
17
33
13.
7
11
2
1
8
8
21
14.
6
11
2
0
9
12
33
 
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
2ος ΟΜΙΛΟΣ
 
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ – ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
 
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1
ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1 – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
 
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΒΥΡΩΝ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ
5ος ΟΜΙΛΟΣ
 
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ – ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 2 – ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ – ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΡΟΥΦ
Ρεπό: ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
6ος ΟΜΙΛΟΣ
 
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΙΑΣΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΤΤΙΚΟΣ
 

Αντώνης Βασιλακάκης