ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ (ΠΑΙΔΕΣ): ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 20ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

0
171

Νίκες και για τους έξι πρωτοπόρους των ομίλων του πρωταθλήματος Παίδων της ΕΠΣ Αθηνών το Σαββατοκύριακο (2-3/3).

Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα της 20ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες των έξι ομίλων:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Γλυφάδας – Πεύκη 1-0

Ατρόμητος Αθηνών 1 – Ηλυσιακός 3-0

ΑΟ Περιστερίου – ΑΟ Αιγάλεω 2-1

Καλλιθέα – Άγιαξ Ταύρου 1-3

Απόλλων Αθηνών Πανιώνιος 1  2-1

Ιάσων – Ελπιδοφόρος 4-1

Νέα Ιωνία – Χαϊδάρι 3-0

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ατρόμητος Αθηνών 1  54

Νέα Ιωνία 42

Άγιαξ Ταύρου 40

Απόλλων Αθηνών 39

Χαϊδάρι 38

Κεραυνός Γλυφάδας 31

Πανιώνιος 1  30

Ηλυσιακός 29

ΑΟ Αιγάλεω 25

Πεύκη 24

Καλλιθέα 20

ΑΟ Περιστερίου 17

Ιάσων 5

Ελπιδοφόρος 3

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Τριφυλλιακός – Νεοπεντελικός 0-3 α.α.

Χαλάνδρι – Αγ. Παρασκευή 5-3

Παράδεισος – Άρης Βύρωνα 1-6

Αγ. Θωμάς – Βριλήσσια 4-0

Απόλλων Χαλανδρίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου 1-0

Κένταυρος Βριλισσίων – Χολαργός 3-1

Μελίσσια – ΓΣ Καισαριανής 7-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Άρης Βύρωνα 54

Ατρόμητος Χαλανδρίου 47

Απόλλων Χαλανδρίου 46

Κένταυρος Βριλησσίων 44

Χαλάνδρι 37

Αγ. Θωμάς 30

ΓΣ Καισαριανής 29

Νεοπεντελικός 27

Παράδεισος 22

Βριλήσσια 21

Μελίσσια 21

Χολαργός 16

Αγ. Παρασκευή 4

Τριφυλλιακός 0

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ιεράπολη – Ειρήνη Πετρούπολης 1-0

Κηπούπολη – Κεραυνός Πετρούπολης 1-0

Αναγέννηση Πετρούπολης – Κολωνος 1-0

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων – Φοίνικας Περιστερίου 1-1

Καματερό – Χρυσούπολη 0-1

Ανθούπολη – Άτταλος 6-0

Ρεπό: ΑΟ Ιλίου

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Αναγέννηση Πετρούπολης 46

Ιεράπολη 41

Κολωνός 39

ΑΟ Ιλίου 36

Ανθούπολη 35

Κηπούπολη 27

Χρυσούπολη 23

Κεραυνός Πετρούπολης 19

Άτταλος 18

Καματερό 16

Φοίνικας Περιστερίου 13

Ελπίδα Αγ. Αναργύρων 11

Ειρήνη Πετρούπολης 10

 

4ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ορφέας Αιγάλεω – Θύελλα Περιστερίου 0-3 α.α.

Άρης Πετρούπολης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου 1-4

Άγιαξ Ταύρου 2 – Ήφαιστος Περιστερίου 0-7

ΑΕ Ιλίου – Αίμος Πετρούπολης 2-3

Ηρακλής Περιστερίου – Αγ. Ιερόθεος 1-0

ΑΕ Περιστερίου – Ατρόμητος Αθηνών 2  0-2

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Ήφαιστος Περιστερίου 51

Θρίαμβος Χαϊδαρίου 48

Ατρόμητος Αθηνών 2  46

Αγ. Ιερόθεος 44

Ηρακλής Περιστερίου 41

ΑΕ Περιστερίου 39

ΑΕ Ιλίου 30

Άρης Πετρούπολης 26

Θύελλα Περιστερίου 25

Αίμος Πετρούπολης 19

Ορφέας Αιγάλεω 11

Άγιαξ Ταύρου 2  11

Ιεράπολη 7

Πανιώνιος Καισαριανής 0

 

5ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Νίκη Αλίμου – Λαύρα Αργυρούπολης 3-0 α.α.

Βύρων – ΑΕ Γλυφάδας 3-0 α.α.

Τερψιθέα – Παλαιό Φάληρο 0-4

Δάφνη Π. Φαλήρου – Σούρμενα 0-3

ΓΣ Αργυρούπολης – Πανιώνιος 2  0-4

Θύελλα Αγ. Δημητρίου – Χαραυγιακός 2-1

Φωστήρας Ηλιούπολης – Δόξα Βύρωνα 1-1

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Σούρμενα 58

Νίκη Αλίμου 48

Παλαιό Φάληρο 45

Βύρων 44

Δάφνη Π. Φαλήρου 43

Πανιώνιος 2  31

Θύελλα Αγ. Δημητρίου 29

Φωστήρας Ηλιούπολης 26

Χαραυγιακός 23

Δόξα Βύρωνα 23

ΓΣ Αργυρούπολης 15

ΑΕ Γλυφάδας 10

Τερψιθέα 9

Λαύρα Αργυρούπολης 0

 

6ος ΟΜΙΛΟΣ

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κρόνος Αθηνών – Κορωνίδα 4-1

Πανερυθραϊκός – Λυκόβρυση 2-1

ΠΑΣ Γαλάτσι – Γκυζιακός 2-0

ΑΕ Ηράκλειο – Αίας Αθηνών 4-2

Πέρα Κλουμπ – Αλσούπολη 0-3

ΑΕ Μεταμόρφωσης – Αθηναΐδα 0-1

Άτλας Κυψέλης – Ερμής Ειρ. Ηρακλείου 0-4

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Πανερυθραϊκός 54

ΠΑΣ Γαλάτσι 51

Κρόνος Αθηνών 50

Αθηναΐδα 44

Ερμής Ειρ. Ηρακλείου

Λυκόβρυση 32

Αλσούπολη 29

Γκυζιακός 26

ΑΕ Ηράκλειο 25

Άτλας Κυψέλης 16

Κορωνίδα 14

Αίας Αθηνών 13

ΑΕ Μεταμόρφωσης 11

Πέρα Κλουμπ 0

 

Θάνος Λακιώτης