ΕΘΝΙΚΗ Κ-15: ΟΙ ΚΛΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ

0
676

Ο κ. Θεόδωρος Ελευθεριάδης ανακοίνωσε τα ονόματα των ποδοσφαιριστών που κλήθηκαν να συμμετάσχουν στις δύο τριήμερες προγραμματισμένες προπονήσεις προεπιλογής της Εθνικής Κ-15, οι οποίες θα πραγματοποιηθούν στις εγκαταστάσεις της ΕΠΟ στον Άγιο Κοσμά, στις 19-21/8/2013 και 21-23/8/2013, αντίστοιχα.

Για τις προπονήσεις στο χρονικό διάστημα 19-21/8/2013, των οποίων οι ώρες διεξαγωγής είναι στις 19/8 στις 18:00, στις 20/8/ στις 10:00 και στις 21/8 στις 9:30, κλήθηκαν οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ – ΠΑΟΚ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΑΣ ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ ΘΕΣ.

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΘΩΜΑΣ – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ

ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ – ΠΑΟΚ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΑΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΥΡΙΑΛΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΡΗΣ

ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ/ΠΑΟΚ

ΧΑΤΖΗΔΙΜΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΠΑΟΚ

ΛΕΓΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΔΚ 92 ΠΑΤΡΩΝ

ΙΓΚΜΠΙΝΟΜΠΑ ΝΗΡΕΑΣ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ/ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ

ΤΖΙΤΖΙΦΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – SKODA ΞΑΝΘΗ

ΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΔΟΞΑ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

ΝΟΥΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΑΟΚ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ – ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑ

ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ – ΠΑΟΚ

ΓΚΛΕΓΚΛΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΚΑΔ. ΠΟΔ.

ΚΩΣΤΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

 

Για τις προπονήσεις στο χρονικό διάστημα 21-23/8/2013, των οποίων οι ώρες διεξαγωγής είναι στις 21/8 στις 18:00, στις 22/8/ στις 10:00 και στις 23/8 στις 9:30, κλήθηκαν οι παρακάτω ποδοσφαιριστές:

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΘΗΝΩΝ

ΜΕΛΙΚΙΑΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ

ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΟΦΗ

ΤΣΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ – ΠΟΛ/ΚΟΣ ΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ

ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΘΩΜΑΣ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ/ΠΙΕΡΙΑ

ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΛΛΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ/ΡΟΔΟΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΜΑΣΤΑΚΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ – ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΕΛ 1964

ΜΑΡΚΑΤΣΕΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΑΓ.ΓΙΩΡΓΗΣ ΠΛΑΤΥ/ΛΕΣΒΟΣ

ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΑΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 2010/ΡΕΘΥΜΝΟ

ΜΕΡΕΝΤΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ/ΒΟΙΩΤΙΑ

ΜΠΟΥΡΑΣ Ε ΥΡΥΠΙΔΗΣ – Α.Π. ΠΛΙΤΣΗ

ΘΑΡΡΕΝΟΣ ΡΑΦΑΗΛ – ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΟΣΚΙΝΟΥ/ΡΟΔΟΣ

ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ/ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΟΞΑ ΓΑΡΔΙΚΟΥ/ΘΕΣΠΡΩΤΙΑ

ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ/ΒΟΙΩΤΙΑ

ΣΒΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΠΟΛΥΒΩΤΗΣ ΜΑΝΔΡΑΚΙΟΥ/ΡΟΔΟΣ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ – Π.Σ.Η. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ/ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2002/ΒΟΛΟΣ

ΧΗΤΟΣ ΔΟΝΑΤΟΣ – ΑΣΤ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ/ΙΩΑΝΝΙΝΑ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΙΝΩΤΑΥΡΟΣ ΜΟΥΡΝΙΩΝ/ΧΑΝΙΑ

 

Πηγή: epo.gr