ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Ε.Π.Σ.Α (ΠΑΙΔΕΣ) 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

0
504

Του Αντώνη Βασιλακάκη

Με πλούσιο θέαμα και πολλά γκολ ολοκληρώθηκε η 19η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ε.Π.Σ.Α στους Παίδες. Στον πρώτο όμιλο στην πρώτη θέση παραμένει το Καματερό μετά και τη νέα σημαντική νίκη με 2-1 εκτός έδρας επί της Αναγέννησης Πετρούπολης. Στη δεύτερη θέση με 2 βαθμούς λιγότερους βρίσκεται η Α.Ο Ιλίου που επικράτησε με 4-0 του Κεραυνού Πετρούπολης. Το πιο εντυπωσιακό σκορ ωστόσο σημειώθηκε στη Χρυσούπολη όπου η Ελπίδα Αγ.Αναργύρων διέσυρε με 7-1 την ομώνυμη ομάδα. Στο 2ο όμιλο το μεγάλο ντέρμπι μεταξύ Κένταυρου Βριλησσίων και Παραδείσου βρήκε νικητή το δεύτερο με 2-1. Έτσι η διαφορά μειώθηκε στον 1 πόντο και η πρώτη θέση παραμένει ανοιχτή μέχρι το τέλος του πρωταθλήματος. Στον 3ο όμιλο πρώτη παραμένει η Δάφνη Παλαιού Φαλήρου που νίκησε με 5-0 τον Πανθησειακό ενώ στη δεύτερη θέση παραμένει ο Α.Ο.Ν.Αργυρούπολης μετά τη νίκη με 2-0 επί του Α.Ο Περιστερίου. Στον 4ο όμιλο ο Άτταλος έκανε επίδειξη δύναμης κόντρα στην Αλσούπολη διασύροντας την με 7-0 και παρέμεινε στην πρώτη θέση του ομίλου. Τέλος στον 5ο όμιλο η Α.Ε.Κ νίκησε με 3-1 το Φωστήρα Αθηνών και απολαμβάνει τη μοναξιά της κορυφής.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ – ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο 07/03/15 09:00 ΧΙΟΝΗΣ Α. 1-7
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/03/15 09:30 ΜΑΧΑΙΡΑΣ Κ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι. 1-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 07/03/15 11:00 ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΔΡΕΑΣ Α. 0-1
ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο 07/03/15 12:45 ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι. 5-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ) Σάββατο 07/03/15 12:45 ΜΑΡΟΥΛΗΣ Σ., ΣΑΚΚΑΣ Σ. 0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο 07/03/15 19:30 ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ. 4-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ – ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή 08/03/15 18:00 ΗΛΙΑΔΗΣ Ε., ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΑΚΚΑΣ Σ. 2-1

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 3-0 α.α.
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ – ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ Σάββατο 07/03/15 09:15 ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ. 0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ – ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο 07/03/15 12:00 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ. 1-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ – ΜΕΛΙΣΣΙΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο 07/03/15 12:45 ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. 2-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ – ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΓΟΥΔΗ Σάββατο 07/03/15 13:00 ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 4-0
ΠΑΠΑΓΟΣ – ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο 07/03/15 17:00 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ Χ. 5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ – ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή 08/03/15 09:30 ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΑΡΑΜΠΟΥΚΙΔΗΣ Χ. 0-1

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ – ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ. Σάββατο 07/03/15 10:30 ΚΕΦΑΛΑΣ Ε., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν. 0-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/03/15 10:45 ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. 2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Σάββατο 07/03/15 11:15 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 1-5
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο 07/03/15 18:00 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΜΑΡΡΑΣ Χ., ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ Π. 0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ – ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο 07/03/15 19:00 ΚΑΨΑΛΗΣ Σ., ΚΙΣΣΑΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ. 0-5
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή 08/03/15 17:30 ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ. 0-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ – ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή 08/03/15 18:00 ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ. 5-0

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 07/03/15 11:00 ΣΤΑΜΟΣ Μ. 1-3
ΑΤΤΙΚΟΣ – ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο 07/03/15 11:00 ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Θ. 1-3
ΠΕΥΚΗ – ΚΟΛΩΝΟΣ ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο 07/03/15 11:30 ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ. Αναβλήθηκε
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ – ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο 07/03/15 12:30 ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ. 0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ – ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο 07/03/15 19:45 ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ Α. 7-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ – ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή 08/03/15 12:30 ΣΤΑΜΟΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 3-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ – ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή 08/03/15 18:00 ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Σ. 2-3

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα Διαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΕΚ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο 07/03/15 12:30 ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΜΑΡΟΣ Α. 1-3
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο 07/03/15 14:00 ΛΑΣΠΑΣ Δ. 1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή 08/03/15 13:00 ΓΑΚΗΣ Α., ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΙΣΣΑΣ Α. 0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή 08/03/15 15:30 ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. 0-2

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΑΜΑΤΕΡΟ 45 19 14 3 2 62 23
2. ΑΟ ΙΛΙΟΥ 43 19 13 4 2 58 24
3. ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 41 19 12 5 2 65 24
4. ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 38 19 12 2 5 37 27
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ 37 19 11 4 4 32 19
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 36 19 11 3 5 48 24
7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 31 19 10 1 8 37 26
8. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ 24 19 8 0 11 29 56
9. ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 22 19 7 3 9 46 31
10. ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ 18 19 5 3 11 14 38
11. ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16 19 4 4 11 11 31
12. ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ 9 19 2 3 14 26 64
13. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9 19 3 0 16 22 63
14. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 9 19 2 3 14 21 58

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 45 19 14 3 2 57 8
2. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ 44 19 14 2 3 54 24
3. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 43 19 13 4 2 49 15
4. ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ 42 19 13 3 3 54 16
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 37 19 10 7 2 49 10
6. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 29 19 9 2 8 33 26
7. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 26 19 8 2 9 40 31
8. ΜΕΛΙΣΣΙΑ 25 19 7 4 8 25 36
9. ΠΑΠΑΓΟΣ 24 19 7 3 9 27 40
10. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 21 19 6 3 10 31 50
11. ΑΓ. ΘΩΜΑΣ 17 19 3 8 8 20 36
12. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ 10 19 3 1 15 16 47
13. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7 19 2 1 16 13 74
14. ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ 7 19 2 1 16 9 64

3ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ 48 19 15 3 1 64 13
2. ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 46 19 14 4 1 59 7
3. ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ 41 19 12 5 2 42 18
4. ΙΕΡΑΠΟΛΗ 40 19 12 4 3 48 19
5. ΧΑΪΔΑΡΙ 36 19 11 3 5 47 18
6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 34 19 11 1 7 44 27
7. ΣΟΥΡΜΕΝΑ 33 19 10 3 6 42 18
8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ 30 19 8 6 5 33 16
9. ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 28 19 8 4 7 29 22
10. ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ 11 19 3 2 14 12 63
11. ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 11 19 4 1 14 10 41
12. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ 10 19 3 1 15 17 48
13. ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ 7 19 2 1 16 18 72
14. ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ -1 19 1 0 18 6 89

4ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΤΤΑΛΟΣ 47 19 15 2 2 76 11
2. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ 44 18 14 2 2 70 20
3. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 38 19 12 2 5 35 17
4. ΚΟΡΩΝΙΔΑ 37 19 12 1 6 44 19
5. ΠΕΥΚΗ 33 17 9 6 2 24 12
6. ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 30 19 9 3 7 52 36
7. ΚΟΛΩΝΟΣ 29 18 9 2 7 31 45
8. ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25 19 7 4 8 29 34
9. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ 23 19 6 5 8 29 26
10. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ 21 19 5 6 8 20 27
11. ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 19 19 5 4 10 17 31
12. ΑΤΤΙΚΟΣ 14 19 4 2 13 28 60
13. ΑΘΗΝΑΪΔΑ 8 19 2 2 15 20 72
14. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 2 19 1 1 17 17 82

5ος ΟΜΙΛΟΣ

Ομάδα Βαθμοί Αγώνες Νίκες Ισοπαλίες Ήττες Υπέρ Κατά
1. ΑΕΚ 15 5 5 0 0 16 1
2. ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13 5 4 1 0 7 1
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 12 5 4 0 1 9 1
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 10 5 3 1 1 14 3
5. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3 5 1 0 4 2 15
6. ΤΡΑΧΩΝΕΣ 3 5 1 0 4 2 13
7. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1 5 0 1 4 3 11
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 1 5 0 1 4 2 10

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΑΤΕΡΟ – ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ – ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ – ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ – ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ – ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ – ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ – ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΟΛΗ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ – ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΪΔΑΡΙ – ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ – ΣΟΥΡΜΕΝΑ

4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ – ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ – ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ – ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ – ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΠΕΥΚΗ

5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕΚ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ